slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Aktualności Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia PREZENTACJI FILMOWEJ

08.09.2012
Z filmu dowiedzą się Państwo więcej o naszej firmie, ale przede wszystkim, na przykładzie jednego z wyposażonych przez nas w system klucza obiektów, dowiedzą się Państwo więcej o systemach Master Key oraz korzyściach jakie daje to rozwiązanie. Czytaj więcej »

System Master Key dla statku HLJV “Innovation”

08.09.2012
Na przełomie lipca i sierpnia zakończyliśmy realizację zamówienia na dostawę i montaż systemu Master Key dla statku „Innovation” zbudowanego przez polską stocznię CRIST S.A.  na zlecenie HGO Infra Sea Solutions (firmy należącej do znanego niemieckiego koncernu budowlanego Hochtief oraz  belgijskiej spółki GeoSea). Czytaj więcej »

ABLOY | kłódki w klasie zabezpieczenia - 5 - oraz odporności na korozję - 3 -

03.08.2012
Kłódki ABLOY uzyskały najwyższe certyfikaty spośród kłódek testowanych zgodnie z obowiązującą normą PN-EN 12320:2002. Czytaj więcej »

Nowa strona internetowa MASTER-KEY.PL

28.05.2012
Z przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji naszą nową stronę internetową, poświęconą w całości systemom Master Key oraz produktom pozwalającym na wprowadzenie kontroli dostępu w najprostszy możliwy sposób. Czytaj więcej »

System Master Key dla Galerii Kaskada w Szczecinie

13.03.2012
Firma PATRONIC dostarczyła kompleksowy system Master Key dla nowowybudowanej Galerii Kaskada w Szczecinie. W obiekcie wdrożony został profesjonalny system typu ABLOY składający się z prawie 400 szt. zamknięć. Czytaj więcej »

“PATRONIC – specjaliści w branży zabezpieczeń od 20 lat” na portalu oknonet.pl

13.03.2012
Z okazji 20-lecia działalności firmy PATRONIC na renomowanym portalu oknonet.pl znalazł się zapis rozmowy przeprowadzonej z Markiem Pawlikiem, Dyrektorem Handlowym Działu Techniki Drzwiowej. Czytaj więcej »

Nasz system Master Key w Czadzie (Afryka)

13.03.2012
Nasz system klucza Master Key trafił do Czadu w Afryce gdzie zabezpiecza budynki rozgłośni radiowej diecezji Ndjamena oraz Parafii Świętej Rodziny w Dembe, którą prowadzi ksiądz Stanisław Worwa. Czytaj więcej »