{html_head_end}

To jest przybliżona wizualizacja wydruku strony. Aby sprawdzić jak strona będzie wyglądała po wydrukowaniu, użyj opcji "Podgląd wydruku" w przeglądarce.

Winkhaus blueSmartblueSmart system kontroli dostępu wykorzystujący elektroniczne wkładki dla biur i dużych obiektów przemysłowych.


 

 

 

 

System Winkhaus blueSmart to innowacyjny system kontroli dostępu wykorzystujący elektroniczne klucze oraz wkładki dla dużych biur i obiektów przemysłowych.

Łatwy montaż - wkładki montuje się w miejsce wkładek mechanicznych, bez konieczności ingerencji w drzwi.

Łatwe i intuicyjne użytkowanie - klucza elektronicznego używa się, tak jak standardowego klucza mechanicznego.

Dobra jakość i beproblemowe działanie -  wkładki blueSmart mają własne zasilanie, które zapewnia ich bezawaryjną pracę przez kilka lat, mogą być instalowane na drzwiach wewnętrznych i na drzwiach zewnętrznych z mocniejsza baterią. 

Ułatwiona praca administratora systemu - klucze w system blueSmart są bez własnego zasilania, dzięki czemu wyeliminowana jest potrzeba wymiany baterii w dużej ilości kluczy w systemi.

Olbrzymia elastyczność - blueSmart umożliwia tworzenie instalacji obejmujących do 1800 czytników online, 195000 komponentów offline, takich jak np. wkładki drzwiowe, i 195000 kluczy.

 Innowacyjne rozwiązania - dzięki punktom dostepowym, cały system posiada funkcjonalności tradycyjnego systemu online. 

Obejrzyj poniższe filmy i dowiedz się więcej o systemie blueSmart

 

 

 

 

Koniecznie zobacz też przykładowe referencje systemów Winhaus blueSmart