{html_head_end}

To jest przybliżona wizualizacja wydruku strony. Aby sprawdzić jak strona będzie wyglądała po wydrukowaniu, użyj opcji "Podgląd wydruku" w przeglądarce.

Współpraca

Ślusarze

My jesteśmy wiodącym dostawcą systemów Master Key. Jeśli Ty jesteś specjalistą w montażu zamków – dołącz do nas! Poszukujemy profesjonalnych firm z całej Polski, które mogłyby świadczyć usługi pomiaru oraz montażu systemów Master Key dla naszych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zarejestruj się w naszej bazie. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, ale jeśli nim jesteś i posiadasz stosowne uprawnienia, będziesz mógł liczyć na stałe zlecenia z naszej strony.

Biura projektowe, architekci

Oferujemy pełne wsparcie techniczne dla projektantów, którzy chcieliby uwzględnić w swoim projekcie system kontroli dostępu i poszukują nowoczesnych rozwiązań z tym związanych. Nasi wykwalifikowani specjaliści doradzą nie tylko w zakresie mechanicznych i elektronicznych systemów kontroli dostępu, ale także w zakresie bezpiecznych, funkcjonalnych i estetycznych okuć drzwiowych takich jak zamki, klamki, samozamykacze, oraz urządzenia automatyki drzwiowej.

Producenci i dystrybutorzy drzwi

Jeśli jesteś dostawcą drzwi dla klientów indywidualnych lub inwestorów, i chcesz zainteresować klienta systemem klucza generalnego, a przy okazji podnieść jeszcze bardziej atrakcyjność swojej oferty i zagwarantować sobie wdzięczność klienta (za brak konieczności posługiwania się pękami kluczy!) - zapraszamy do współpracy! Oferujemy:

Instalatorzy systemów zabezpieczeń

Jeśli jesteś specjalistą w dziedzinie elektronicznych systemów zabezpieczeń, i nie proponujesz jeszcze swoim klientom wysokiej jakości zabezpieczeń mechanicznych (a zwłaszcza systemów klucza generalnego Master Key) - proponujemy nawiązanie współpracy z naszą firmą. Firmom instalatorskim, które zainteresują swoich klientów instalacją systemu klucza generalnego oferujemy:

Firmy budowlane, generalni wykonawcy

Systemy klucza generalnego Master Key stają się standardem w nowo projektowanych i realizowanych budynkach. Jako firma specjalizująca się w tej dziedzinie oferujemy:

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą prosimy o kontakt:
Marek Pawlik
Dyrektor Handlowy Działu Techniki Drzwiowej
tel. + 48 693 567 544
e-mail: m.pawlik@patronic.pl