{html_head_end}

To jest przybliżona wizualizacja wydruku strony. Aby sprawdzić jak strona będzie wyglądała po wydrukowaniu, użyj opcji "Podgląd wydruku" w przeglądarce.

Zabezpieczenia do gablot muzealnych

System Master Key oparte na profesjonalnych zamknięciach firmy ABLOY to idealne rozwiązanie do obiektów muzealnych, a w szczególności gablot chroniących zbiory.

 


Najwyższe zabezpieczenie klucza przed nieuatoryzowanym dorobieniem (ruchomy element w kluczu), opatentowana technologia dyskowa, szeroka paleta dostępnych modeli i absolutna kontrola nad kluczem poprzez spięcie wszystkiego w system Master Key, a także rozbudowa o wersję elektroniczną CLIQ sprawia że ABLOY Protec2 jest profesjonalnym produktem dedykowanym do zabezpieczenia mienia muzealnego.

Gabloty muzealne, szafy, wszelkie przeszklenia. W jednym systemie można połączyć zamki gablotowe, camlocki z ryglem, zameczki wciskane ale też półwkładki i wkładki drzwiowe. Cały obiekt zabezpieczony profesjonalnym rozwiązaniem, które pozwala na absolutną kontrolę nad dostępem do poszczególnych stref.