slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Cenniki - Zapytaj o wycenę

Każdy system Master Key wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta. O ile struktura dostępu, tj. określenie ile dokładnie zamknięć ma otwierać dany klucz nie ma z reguły wpływu na cenę systemu, to wpływ taki (i to bardzo duży) ma model wybranego systemu, a także typy, wymiary i wersje wykończeń zamknięć. W niektórych przypadkach może się także okazać, że system nie jest w ogóle wykonalny technicznie w oparciu o system posiadający podstawowe parametry i niezbędne jest zastosowanie rozwiązania bardziej zaawansowanego, a więc droższego.

Nie jesteśmy więc w stanie zamieścić na naszej stronie uniwersalnego cennika, który pozwoliłby Państwu na wycenę systemów Master Key we własnym zakresie.

Z opisanych powyżej powodów nie prowadzimy także sklepu internetowego. Uważamy, że taka forma sprzedaży wymaga w przypadku systemów Master Key wprowadzenia wielu uproszczeń, które mogą być dla klienta niekorzystne zarówno z technicznego, jak i ekonomicznego punktu widzenia.

Najpewniejszym i najszybszym sposobem na uzyskanie dokładnej wyceny jest przesłanie do nas Państwa zapotrzebowania (najlepiej, ale nieobowiązkowo w formie wypełnionego formularza planu klucza), a my prześlemy Państwu zwrotnie kalkulację przygotowaną w kilku wariantach cenowych.

 

Dla potrzeb orientacyjnego oszacowania kosztów mechanicznego systemu Master Key poniżej zamieszczamy ceny katalogowe przykładowych wkładek podstawowych (wkładka dwustronna typu klucz-klucz o wymiarze 30/30mm):

 

System Wkłada dwustronna (30/30 mm)
ABLOY Protec2 350,00 / 420,00 + VAT *
ASSA DP 280,00 + VAT
ASSA P600 180,00 / 260,00 + VAT *
EVVA EPS 145,00 + VAT
Winkhaus RPE 130,00 + VAT
FAB 3000RS 110,00 + VAT
FAB 200RS 75,00 + VAT

* w zależności od typu lub wersji

Powyższe ceny mogą zarówno rosnąć wraz ze wzrostem długości wkładek, jak i mogą być znacząco obniżane poprzez RABATY, których udzielamy naszym klientom.

Zapraszamy do: przygotowania formularza planu klucza lub wysłania zapytania o wstępną wycenę systemu Master Key

 

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową