slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Jak zamówić system klucza

Proces realizacji zamówienia na systemu Master Key to 5 prostych kroków:

1. Przygotuj i prześlij nam projekt Twojego systemu - tzn. wypełniony formularz plan klucza.

Zwrotnie otrzymasz od nas dokładną wycenę systemu klucza dla Twojego budynku.

Jeśli na planie klucza, który od Ciebie otrzymaliśmy nie ma informacji dot. typów i wymiarów zamknięć, przygotujemy dla Ciebie ofertę wstępną. Dzięki naszemu doświadczeniu nawet oferta wstępna będzie stanowić wiarygodną i rzetelną informację o kosztach całego systemu.

2. Zwrotnie przesyłamy ofertę, a Ty wybierasz system klucza, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli na przesłanym do nas planie klucza lub w zapytaniu nie zaznaczysz, że interesuje Cię konkretny model systemu, zwrotnie otrzymasz od nas ofertę przygotowaną w kilku wariantach.

W zależności od tego jakie informacje zawierał przesłany przez Ciebie do wyceny formularz planu klucza:

  • Jeśli przesłany plan klucza był kompletny, to po wybraniu odpowiedniego dla Ciebie wariantu system jest gotowy do zamówienia (możesz przejść do kroku 3-go),
  • Jeśli natomiast przedstawiliśmy Tobie ofertę wstępną, to na planie klucza brakuje prawdopodobnie informacji dot. typów i wymiarów zamknięć. Możesz je uzupełnić we własnym zakresie wykorzystując instrukcje umieszczone na naszej stronie, lub zlecić nam dokładną inwentaryzację, której koszty będą zależeć od ilości zamknięć oraz Twojej lokalizacji. Po określeniu typów i wymiarów zamknięć otrzymasz od nas dokładną wycenę, która nie będzie się znacząco różnić od naszej oferty wstępnej.

3. Przesyłasz do nas zamówienie i wybierasz sposób płatności

Do zamówienia konieczne będzie załączenie sprawdzonego i zatwierdzonego przez Ciebie do realizacji formularza planu klucza w jego ostatecznej wersji.

Nie będzie więc problemu jeśli na tym etapie wprowadzisz do Twojego planu klucza jeszcze ostatnie poprawki.

4. Produkcja systemu

Każdy system klucza jest produkowany pod indywidualne zamówienie. Czas realizacji Twojego zamówienia wynosić będzie ok. 3 - 15 dni w zależności od wielkości i typu wybranego przez Ciebie systemu. W przypadku bardzo dużych systemów lub nietypowych zamknięć czas ten może być dłuższy, ale termin realizacji określany jest już w pierwszej przedstawionej przez nas ofercie cenowej.

5. Montaż

Montaż systemu klucza jest prosty i możesz przeprowadzić go we własnym zakresie.

Możesz także zlecić montaż nam - zobacz miasta, w których znajdują się współpracujące z nami firmy montażowe.

 

UWAGA!

Na każdym etapie przygotowania oraz realizacji zamówienia zapewniamy wszystkim klientom bezpłatne doradztwo realizowane drogą telefoniczną lub elektroniczną, a w przypadku dużych inwestycji także możliwość prezentacji oraz konsultacji bezpośrednio na obiekcie klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Nasze biura czynne są od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00.

 

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową