slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

O stronie

Systemami klucza generalnego zajmujemy się od 1991 roku, a stronę master-key.pl prowadzimy od roku 2004.

Strona powstała na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu, produkcji, dystrybucji oraz instalacji systemów klucza generalnego, z których najmniejszy składał się z dwóch zamknięć, a największy z ponad 20 tys. elementów. To na bazie tych doświadczeń stworzyliśmy dział ABC Master Key, w którym podjęliśmy się gruntownego omówienia najważniejszych zagadnień związanych z systemami klucza. Z materiałów zamieszczonych w tym dziale dowiedzą się Państwo nie tylko czym jest system klucza generalnego, ale także jak zaprojektować, wybrać, zamówić, oraz zamontować system Master Key we własnym zakresie.

Także na bazie wieloletnich doświadczeń przygotowana została nasza aktualna oferta handlowa opierająca się na wyselekcjonowanych i sprawdzonych produktach, które staramy się oferować Państwu w możliwie najlepszych, stosownych do ich jakości oraz parametrów technicznych cenach.

Najczęściej stosowanymi rozwiązaniami, które pomagają pozbyć się zbyt dużej ilości kluczy są mechaniczne systemy Master Key, ale naszą stronę oraz ofertę handlową wyróżnia także dostępność elektromechanicznych systemów Master Key łączących zalety mechanicznych zamknięć i kluczy oraz elektronicznej kontroli dostępu.

 

Zależy nam na tym, aby strona Master-Key.pl możliwie najlepiej służyła naszym klientom i wszystkim osobom zainteresowanym tematyką systemów klucza, jeśli więc mają Państwo jakiekolwiek uwagi związane z działaniem naszej witryny lub jej zawartością, lub mają Państwo sugestie dot. materiałów jakie jeszcze moglibyśmy na stronie zamieścić, prosimy o ich przesłanie poprzez e-mail lub wypełnienie formularza kontaktowego.

 

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową