slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Partnerzy i dystrybucja

Naszą działalność opieramy na wieloletniej współpracy ze światowymi liderami w branży systemów zabezpieczeń mienia. Naszym partnerom jesteśmy w stanie zaoferować produkty wszystkich poniższych producentów w atrakcyjnych cenach hurtowych.

ABLOY (Finlandia) jest firmą o ponad 100-letniej historii, znaną z projektowania i wytwarzania innowacyjnych okuć i zabezpieczeń drzwiowych przeznaczonych dla najbardziej wymagających odbiorców.

ASSA (Szwecja) jest producentem kompleksowych rozwiązań z branży okuć i zabezpieczeń drzwiowych.

Od ponad 20 lat jesteśmy Autoryzowanym Partnerem firmy Winkhaus (Niemcy), renomowanego producenta okuć budowlanych o ponad 150-letniej tradycji. Jako jedna z nielicznych firm możemy zaoferować naszym klientom pełną ofertę systemów zabezpieczeń Winkhaus, obejmującą zarówno systemy mechaniczne, jak i nowoczesne zamknięcia elektroniczne typu blueSmart oraz blueConnect.

Firma FAB (Czechy) jest wiodącym w Europie producentem  wkładek i systemów zabezpieczeń drzwi, znanym z wyjątkowego stosunku jakości do ceny swoich produktów. O wysokiej jakości produktów FAB świadczy fakt, że firma jest częścią grupy ASSA ABLOY – światowego lidera w branży mechanicznych systemów zabezpieczeń.

SALTO (Hiszpania) jest jednym ze światowych liderów w branży bezprzewodowych systemów kontroli dostępu. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe rozwiązania dla wszystkich typów budynków i organizacji. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem produktów SALTO w Polsce.

effeff (Niemcy) jest światowym liderem w branży elektromechanicznych elementów systemów kontroli dostępu (elektrozaczepy, zwory elektromagnetyczne, rygle).

TESA (Hiszpania) jest producentem kompleksowych rozwiązań z branży okuć i zabezpieczeń drzwiowych. TESA, jako jedna z pierwszych firm na świecie rozpoczęła także produkcję bezprzewodowych systemów kontroli dostępu, z których najnowszym produktem jest system SmartAir.

KONSMETAL (Polska) jest uznanym w Europie producentem mechanicznych zabezpieczeń mienia, do których należą sejfy, kasy pancerne, szafy i produkty depozytowo-bankowe.

MORSE WATCHMANS INC. (USA) jest wiodącym na świecie producentem depozytorów oraz systemów kontroli obiegu kluczy, z których najbardziej popularnym  jest system KEYWATCHER.

ASSA ABLOY to grupa ponad 100 firm specjalizujących się w produkcji wszelkiego rodzaju okuć drzwiowych i systemów zabezpieczeń drzwi. Ponad 4 MLD. EUR rocznego obrotu oraz 40 tys. pracowników na całym świecie (dane z 2012 roku) czyni z grupy ASSA ABLOY zdecydowanego światowego lidera w branży mechanicznych  i elektromechanicznych systemów zabezpieczeń.

GEZE GmbH (Niemcy) jest jednym z uznanych na całym świecie producentów systemów okuć do drzwi, okien i technologii bezpieczeństwa.

EVVA (Austria) to firma rodzinna i jeden z wiodących europejskich producentów rozwiązań w zakresie techniki bezpieczeństwa — zarówno w zakresie produktów mechanicznych jak i elektronicznych.

 

A A A
Poleć znajomemu