slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem systemów klucza generalnego (Master Key).

Pomagamy firmom, instytucjom i klientom indywidualnym pozbyć się pęków kluczy dostarczając rozwiązania zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i realne oszczędności.

Obsługujemy inwestycje i zapewniamy serwis dostarczonych systemów klucza na terenie całego kraju. Na polskim rynku działamy od 1991 roku.

Ponad 30-letnie doświadczenie oraz dziesiątki tysięcy dostarczonych zamknięć sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem, a poziom naszej wiedzy i kompetencji w zakresie produktów, które dostarczamy jest na najwyższym możliwym poziomie. Tak jak każdy system klucza jest niepowtarzalny, tak indywidualne jest nasze podejście do każdego klienta. Z każdym klientem dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Specjalizujemy się także w wyposażaniu obiektów w depozytory kluczy oraz elektroniczne systemy zamknięć oparte na zamkach bezprzewodowych, które często stosowane są jako uzupełnienie mechanicznych systemów Master Key.

Nasza znajomość branży systemów zabezpieczeń wykracza z resztą daleko poza zabezpieczenia mechaniczne i elektromechaniczne. Jesteśmy częścią firmy PATRONIC, która dostarcza klientom indywidualnym, partnerom handlowym oraz inwestorom kompleksowe systemy bezpieczeństwa - elektroniczne systemy zabezpieczeń, systemy ochrony przeciwpożarowej oraz systemy automatyki budynkowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych działów firmy PATRONIC na www.patronic.pl

 

 

 

A A A
Poleć znajomemu