slide6 slide1 slide2 slide3 slide4

O nas

Jesteśmy wiodącym producentem i dystrybutorem systemów klucza generalnego (Master Key).

Pomagamy firmom, instytucjom i klientom indywidualnym pozbyć się pęków kluczy dostarczając rozwiązania zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i realne oszczędności.

Obsługujemy inwestycje i zapewniamy serwis dostarczonych systemów klucza na terenie całego kraju.

Na polskim rynku działamy od 1991 roku.

Ponad 20-letnie doświadczenie oraz dziesiątki tysięcy dostarczonych zamknięć sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym partnerem, a poziom naszej wiedzy i kompetencji w zakresie produktów, które dostarczamy jest na najwyższym możliwym poziomie. Tak jak każdy system klucza jest niepowtarzalny, tak indywidualne jest nasze podejście do każdego klienta. Z każdym klientem dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Specjalizujemy się także w wyposażaniu obiektów w elektroniczne systemy zamknięć oparte na zamkach bezprzewodowych oraz depozytory kluczy, które często stosowane są jako uzupełnienie mechanicznych systemów Master Key. Nasza znajomość branży systemów zabezpieczeń wykracza z resztą daleko poza zabezpieczenia mechaniczne i elektromechaniczne. Jesteśmy częścią firmy PATRONIC, która dostarcza klientom indywidualnym, partnerom handlowym oraz inwestorom elektroniczne systemy zabezpieczeń, systemy ochrony przeciwpożarowej oraz systemy automatyki budynkowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych działów firmy PATRONIC na www.patronic.pl

 

A A A
Poleć znajomemu

Masz pytanie?

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, pomogą Ci wybrać właściwy produkt i przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę cenową.

Zapewniamy także bezpłatną pomoc w przygotowaniu projektu systemu Master Key.

Skontaktuj się z nami na jeden z poniższych sposobów:

801 044 264*

91 48 45 275 (Szczecin)

22 28 09 450 (Warszawa)

biuro@master-key.pl

Formularz kontaktowy

* Infolinia dla użytkowników telefonów stacjonarnych; opłata wg stawek operatora za połączenie lokalne.