slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową

System SALTO w nowych gabinetach Laser-Medica

29.03.2012
Firma PATRONIC dostarczyła dla Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica w Szczecinie system zamków elektronicznych do beprzewodowej kontroli dostępu typu SALTO. Czytaj więcej »

Nasz system Master Key w Czadzie (Afryka)

29.03.2012
Nasz system klucza Master Key trafił do Czadu w Afryce gdzie zabezpiecza budynki rozgłośni radiowej diecezji Ndjamena oraz Parafii Świętej Rodziny w Dembe, którą prowadzi ksiądz Stanisław Worwa. Czytaj więcej »

System klucza dla fabryki Bridgestone w Stargardzie Szczecińskim

29.03.2012
Firma PATRONIC wdrożyła w zakładzie produkcyjnym Bridgestone w Stargardzie Szczecińskim nowoczesny system klucza generalnego typu ABLOY Protec. Czytaj więcej »

System klucza generalnego w budynku biurowym FOCUS - Warszawa

28.03.2012
W budynku biurowym FOCUS w Warszawie zamontowany został system system zamknięć typu Master Key. Jest to budynek klasy A z nowoczesną dwu warstwową fasadą, który otrzymał prestiżową europejską nagrodę "Budynek Roku" oraz inne nagrody przyznawane na rynku nieruchomości. Czytaj więcej »

Master Key dla Galerii Piastów w Legnicy

28.03.2012
Dla Galerii Piastów w Legnicy PATRONIC dostarczył i zamontował system klucza generalnego - Master Key, który pomaga w zarządzaniu obiektem. Galeria Piastów to pierwsze nowoczesne centrum handlowe w Legnicy. Więcej na www.galeriapiastow.pl Czytaj więcej »

Zamki hotelowe SALTO i MasterKey w Hotelu Chimera Centrum SPA - Niechorze

28.03.2012
Chimera Centrum SPA w Niechorzu to wyjątkowy ośrodek położony 60 metrów od plaży i posiadający 31 komfortowo wyposażonych pokoi uzupełnionych o pełną ofertę zabiegów SPA. Dla hotelu dostarczyliśmy system klucza Masterkey Winkhaus, kompleksowy system zamków hotelowych SALTO oraz eleganckie klamki drzwiowe Manital. Czytaj więcej »

System klucza generalnego w Hotelu Alma - Barlinek

28.03.2012
Trzygwiazdkowy Hotel Alma położony jest nad przepięknym Jeziorem Barlineckim, w sąsiedztwie kortów tenisowych, przystani jachtowej, plaży i Puszczy Barlineckiej. Oferuje 80 miejsc noclegowych, w pokojach jedno i dwuosobowych. Organizuje konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne i prywatne. Dla Hotelu Alma firma PATRONIC dostarczyła i zamontowała kompleksowy system klucza generalnego typu Winkhaus VS. Czytaj więcej »

System klucza Master Key w Centrum Handlowym GALAXY - Szczecin

28.03.2012
Centrum GALAXY to jedno z największych centrów handlowych w północno-zachodniej Polsce i jedyne o takim programie funkcjonalnym w Szczecinie. Od chwili otwarcia w 2004 roku obiekt odwiedziło już ponad 115 mln. osób. Czytaj więcej »

Budynek biuro-mieszkalny w Drawsku Pomorskim

28.03.2012
Firma PATRONIC dostarczyła pełne wyposażenie drzwi dla budynku biurowo-mieszkalnego w Drawsku Pomorskim. Czytaj więcej »

System Master Key dla Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim

28.03.2012
Galeria Askana jest największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym regionu. Architektura obiektu łączy w sobie tradycję (materiały wykończeniowe budynków), elementy zabytkowe oraz nowoczesność rozwiązań komercyjnych (przeszklony dach, windy panoramiczne, nowoczesny multiplex). Czytaj więcej »