slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową

Apartamenty i Mieszkania ODRA HOUSE we Wrocławiu

28.03.2012

"Apartamenty i Mieszkania Odra House" zdobyły 3 nagrodę w konkursie Piękny Wrocław w kategorii budynek mieszkalny wielorodzinny.

Na terenie osiedla obowiązuje, zrealizowany przez firmę PATRONIC, system jednego klucza - tzw. MasterKey, który sprawia, że lokator jednym kluczem otwiera wszystkie drzwi, do których ma dostęp (furtka, klatka schodowa, komórka lokatorska, mieszkanie, itp.). Współpraca naszej firmy z inwestorem oraz generalnym wykonawcą obiektu już od początkowych etapów inwestycji zaowocowała dostarczeniem bardzo praktycznego systemu Master Key, który obejmuje nawet wkładki do skrzynek na listy.

Apartamenty i Mieszkania "Odra House" we Wrocławiu to budynek o ponadprzeciętnym standardzie m.in. z fitnesem tylko dla mieszkańców, wózkownio-rowerowniami i pięknym zagospodarowaniem terenu. Ten nowoczesny, reprezentacyjny, 8-mio piętrowy budynek przykryty jest zielonym dachem z bujną roślinnością. Otaczające budynek tarasy ze szkła i stali nierdzewnej oraz z perforowanej blachy aluminiowej nadają bryle lekkości i nowoczesności. Więcej o inwestycji na stronie: http://www.euro-dom.pl/

Zdjęcia

do góry « powrót
A A A
Poleć znajomemu