slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Telekomunikacja

Firmy telekomunikacyjne wykorzystują w obecnych czasach nowoczesną infrastrukturę techniczną zlokalizowaną m.in. w studniach kablowych lub stacjach bazowych rozlokowanych na dużym obszarze. Właściwe funkcjonowanie oraz zabezpieczenie takich miejsc i obiektów jest kluczowe dla możliwości zapewnienia klientom ciągłości dostaw usług telekomunikacyjnych przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Każda przerwa w realizacji usługi spowodowana aktem wandalizmu lub awarią, której usunięcie się przedłuża, może oznaczać duże straty finansowe i obniżone zaufanie klientów.

W związku z tym, że większość mienia, z którego korzysta branża telekomunikacyjna to obiekty terenowe, zamknięcia w nich zamontowane powinna cechować możliwie najwyższa odporność na włamanie oraz funkcjonowanie w trudnych warunkach środowiskowych. Priorytetem jest także ochrona kluczy przed ich nieautoryzowanym dorabianiem.

Rozwiązaniem przeznaczonym dla firm telekomunikacyjnych jest mechaniczny system ABLOY Protec lub ABLOY Protec2. W związku z tym, że usługi serwisu technicznego w tej branży świadczone są bardzo często przez firmy zewnętrzne, zastosowanie znajdują też systemy elektromechaniczne, czyli ABLOY Protec CLIQ, a przede wszystkim ABLOY Protec CLIQ Remote, który umożliwia zdalne przyznawanie praw dostępu do wybranych zamknięć.

 

Zobacz naszą ofertę: Produkty / Systemy Master Key

Pliki do pobrania

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową