slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Dom jednorodzinny

System klucza zamontowany w domu jednorodzinnym to rozwiązanie zapewniające wygodę i bezpieczeństwo. Jednym kluczem można otwierać furtkę, jeden lub dwa zamki w drzwiach wejściowych, garaż, pomieszczenie gospodarcze, wkładkę lub kłódkę w śmietniku, oraz inne zamknięcia.

Wystarczy, że klucz do domu zostanie przez Ciebie dopięty np. do klucza od samochodu i wracając z pracy będziesz miał go zawsze pod ręką.

Jeśli chcesz aby inne klucze nie miały dostępu do wszystkich zamknięć – nie ma problemu!
Osoba sprzątająca może otrzymać klucz, który będzie otwierał np. tylko furtkę, śmietnik oraz tylko jeden z dwóch zamków w drzwiach wejściowych. Dzieci mogą otrzymać klucz, przy pomocy którego otworzą tylko wybrane przez Ciebie zamki. To Ty będziesz projektantem struktury dostępu do Twojego domu, a wybierając usługi naszej firmy możesz liczyć na profesjonalną pomoc doradcy, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem.

Przy wyborze systemu zwróć szczególną uwagę na odporność antywłamaniową zamknięć. Bardzo ważne jest także skuteczne zabezpieczenie klucza przed jego dorobieniem bez Twojej wiedzy, które ma zasadnicze znaczenie w przypadku gdy planujesz udostępniać klucze osobom trzecim.

W domu jednorodzinnym zastosowanie znajdują wszystkie mechaniczne systemy klucza z naszej oferty. Jeśli nie wiesz, który system wybrać skontaktuj się z nami lub zobacz porównanie produktów.

Jeśli zależy Ci na najwyższym możliwym zabezpieczeniu Twojego domu i chcesz mieć możliwość błyskawicznego usunięcia zgubionego klucza z pamięci wkładki – rozwiązaniem dla Ciebie może być elektromechaniczny system ASSA Max CLIQ.

 

Zobacz naszą ofertę: Produkty / Systemy Master Key

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową