slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Mieszkanie

Drzwi wejściowe do mieszkania mają z reguły dwa zamki, które możesz otwierać jednym kluczem. Nie zastanawiasz się wtedy który klucz jest do którego zamka. Taki prosty system klucza możesz rozszerzyć (od razu lub w przyszłości) o zamknięcia zamontowane w innych miejscach, tj. np. w piwnicy, garażu, lub w zupełnie innych lokalizacjach, takich jak np. firma, domek na działce, itp. Pamiętaj tylko, że jeśli planujesz rozszerzanie systemu w przyszłości, najlepiej będzie uwzględnić to od razu na Twoim planie klucza, którego instrukcję wypełniania znajdziesz w dziale Zaprojektuj swój system klucza.

W przypadku systemów składających się z niewielkiej ilości zamknięć zastosowanie mają wszystkie mechaniczne systemy Master Key z naszej oferty, pamiętaj jednak, że produkty różnią się między sobą technologią, poziomem zabezpieczenia klucza przed nieautoryzowanym dorabianiem, czy też możliwościami w zakresie rozbudowy systemu w przyszłości. Opis podstawowych różnic między poszczególnymi systemami znajdziesz w dziale porównanie systemów. Zapoznaj się także z wkładkami elektromechanicznymi typu ASSA Max CLIQ.

Jeśli jesteś członkiem wspólnoty mieszkaniowej zaproponuj pozostałym mieszkańcom zamontowanie systemu Master Key w całym budynku. Zalety zastosowania systemu klucza w budynku wielorodzinnym opisaliśmy w dziale Zastosowania / osiedle mieszkaniowe.

 

Zobacz naszą ofertę: Produkty / Systemy Master Key

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową