slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Fabryka

Nowoczesne zakłady produkcyjne to doskonale zorganizowane przedsiębiorstwa, w których każdy przestuj może oznaczać policzalne straty finansowe. Dlatego tak ważna jest w nich dobra organizacja, sprawne zarządzanie oraz sprawdzone rozwiązania techniczne. Jednocześnie są to obiekty, które powinny być prawidłowo zabezpieczone. Systemy Master Key doskonale wpisują się w takie otoczenie.

System Master Key funkcjonujący w fabryce jest ogromnym wsparciem dla Działu Utrzymania Ruchu / Produkcji. Dzięki możliwości włączenia w system różnych zamknięć (wkładki, półwkładki, kłódki, camlocki, zamki meblowe) jednym kluczem można szybko zamykać i otwierać wszystkie zamknięcia, do których pracownicy tego działu powinni mieć dostęp.

Podobnie pozostałe działy: Administracja, Kadry, Księgowość, Spedycja, Sprzedaż, Marketing, itd. - wszystkie mogą posiadać osobne klucze, którymi będzie można otwierać tylko wybrane pomieszczenia.
Szczególnym działem w fabrykach jest często Ochrona. To Ci pracownicy zarządzają bardzo często kluczami - wydają je innym pracownikom oraz korzystają z nich sami podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Wybierając system Master Key dla zakładu produkcyjnego należy zwrócić przede wszystkim uwagę na następujące kwestie:

  • stopień ochrony klucza przed nieautoryzowanym dorobieniem (klucze mogą być wydawane firmom zewnętrznym),
  • budowa zamknięć zapewniająca niezawodność oraz działanie także w trudnych warunkach środowiskowych,
  • możliwość rozbudowy.

W kontrolowaniu najważniejszych kluczy pomocny może być depozytor kluczy. Polecamy także zapoznanie się z zamknięciami elektromechanicznymi, które mogą stanowić tylko część kompleksowego systemu klucza, a będą praktycznym rozwiązaniem m.in. w sytuacji gdy w wybranych miejscach może zaistnieć potrzeba wielokrotnych zmian w dostępie do pomieszczeń.

Budując strukturę systemu klucza w fabryce warto postawić na prosty, przejrzysty plan dostępu. Zwiększy to w przyszłości możliwości rozbudowy systemu.

 

Zobacz naszą ofertę: Produkty / Systemy Master Key

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową