slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Statek

Systemy klucza Master Key dla praktycznie standard na statkach. Jedną ze zwyczajowych nazw systemu klucza generalnego jest nawet "system kapitański" lub "system klucza kapitańskiego".

Struktura dostępu na statkach jest z reguły dość prosta bo różnice w uprawnieniach osób korzystających z kluczy grupowych są dużo mniejsze niż w innych dużych obiektach. Ze względów bezpieczeństwa system Master Key montuje się na większości jednostek wszędzie gdzie tylko jest to technicznie możliwie. Ze względów bezpieczeństwa także, klucze indywidualne do poszczególnych kajut mają z reguły dostęp do wyjść ewakuacyjnych.

Wdrożenie kompleksowego systemu Master Key na statku opiera się z reguły na zamknięciach posiadających specjalne wykonanie morskie (zwiększona odporność na korozję), oraz wymaga często zastosowania niestandardowych zamknięć, takich jak np. wkładki o bardzo dużej długości łącznej (nawet ok. 200mm), cylindry skandynawskie lub cylindry norweskie typu "Trioving". Wszystkie te produkty są dostępne w naszej ofercie.

Nasza firma wyposażyła wiele jednostek pływających w chwili obecnej w różnych częściach świata. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest statek HLJV "Innovation".

 

Zobacz naszą ofertę: Produkty / Systemy Master Key

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową