slide2 slide3 slide4 slide5 slide6
Menu

Szkoła

System Master Key (system klucza generalnego) bardzo dobrze sprawdza się w takim obiekcie jak Szkoła.

Każdy rodzić chce mieć pewność że jego pociecha jest bezpieczna. W przypadku zagrożenia i potrzeby ewakuacji Dyrektor placówki, lub inna uprawniona do tego osoba, posługując się jednym kluczem systemowym może otworzyć każde drzwi w budynku. W przypadku zwykłych zamknięć szukanie klucza do konkretnego wyjścia zajmuje bardzo dużo czasu, którego w końcowym efekcie może zabraknąć (dotyczy to także sytuacji gdy wszystkie klucze znajdują się w jednym wielkim pęku kluczy, którym trudno się posługiwać pod presją czasu).

Na bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w szkole duży wpływ ma także ograniczenie kluczy znajdujących się w obiegu. Jeśli kluczy jest mniej, to łatwiej będzie je kontrolować oraz uniemożliwić wykonanie kopii osobie do tego nieuprawnionej.

Wydanie nauczycielom, woźnemu, czy też osobom sprzątającym jednego klucza zamiast pęku kluczy w znaczący sposób ułatwi także wykonywanie codziennych obowiązków.

Każdy system projektuje się indywidualnie dla danego obiektu. W zależności od potrzeb każdy z nauczycieli może mieć więc klucz, za pomocą którego otworzy salę lekcyjną, pokój nauczycielski oraz np. wyjścia ewakuacyjne. Nauczyciel WF swoim kluczem może otworzyć dodatkowo  salę gimnastyczną, magazynki ze sprzętem sportowym,  siłownię oraz basen.  Jeśli w szkole jest Bufet, którym zajmuje się firma zewnętrzna , można stworzyć klucz, który otwiera np. tylko bramę, wejście boczne do kuchni, wejście na stołówkę oraz najbliższe wyjście ewakuacyjne z budynku.

Młodzież posiada bujną wyobraźnię, dlatego przy wyborze systemu klucza warto zwrócić szczególną uwagę na jakość i niezawodność zamknięć oraz  zabezpieczenie kluczy przed nieautoryzowanym dorabianiem.

 

Zobacz naszą ofertę: Produkty / Systemy Master Key

A A A
Poleć znajomemu

Zobacz prezentację filmową

Zobacz prezentację filmową